Biuro Rachunkowe PARTNER
MIROSŁAWA LEKS

O Firmie


Biuro rachunkowe "PARTNER" kieruje swoją ofertę do tych klientów,
którzy chcą skoncentrować się na rozwoju swojej firmy jednocześnie bezpiecznie prowadzić księgowość powierzając ją profesjonalistom.
Biuro Rachunkowe PARTNER zajmuje się kompleksową obsługą wszystkich rodzajów firm. Świadczymy profesjonalne usługi księgowe w dowolnym zakresie – prowadzimy zarówno księgowość pełną (Księgi Handlowe), jak i uproszczoną (Księgi Przychodów i Rozchodów).W oparciu o aktualnie obowiązujące przepisy proponujemy najkorzystniejsze dla Klienta rozwiązania.
W ramach kompleksowych usług Klienci Biura Rachunkowego PARTNER mogą liczyć na reprezentowanie ich przed urzędem skarbowym, oraz instytucjami takimi jak: ZUS, KRS oraz sądy, a także sporządzanie deklaracji podatkowych i ubezpieczeniowych, oraz specjalistyczne doradztwo. Wyprowadzamy zaległości i kontrolujemy poprawność wcześniejszych zapisów. Zakres naszych usług dostosowujemy do potrzeb Klienta.
Obsługujemy podmioty o różnych profilach działalności i formach prawnych. Naszymi klientami są zarówno duże przedsiębiorstwa, jak również małe jednoosobowe firmy.
Gwarantujemy naszym klientom całkowite bezpieczeństwo, ponieważ bierzemy na siebie pełną odpowiedzialność finansową , za prowadzone przez nas rozliczenia.
Wysoki poziom świadczonych usług zapewnia pełna informatyzacja, wykwalifikowana kadra, stały dostęp do aktualnych przepisów i wiedzy ekspertów

Pracownicy naszego Biura to osoby z wyższym wykształceniem magisterskim z dziedziny rachunkowości. Godziny pracy ustalamy indywidualnie z każdym Klientem. Dysponujemy możliwością dojazdu do klienta celem odbioru dokumentów co wliczone jest w cenę usługi.
Zakres usług jak również ceny i aktualne promocje znajdziecie Państwo w pełnej ofercie naszego biura.